Nový Spark
venku od 1. března
Carla Harvey vynechá evropské turné BUTCHER BABIES kvůli oční operaci

Carla Harvey vynechá evropské turné BUTCHER BABIES kvůli oční operaci

Jedna ze zpěvaček BUTCHER BABIES Carla Harvey se nezúčastní nadcházejícího evropského turné kapely, protože musí podstoupit neodkladnou operaci levého oka. Na prosincovém koncertě v Praze tak uvidíme pouze Heidi Shepherd.

Harvey dnes sdílela zprávu o své nepřítomnosti na evropské štaci v příspěvku na sociálních sítích. Sedmačtyřicetiletá zpěvačka, která v roce 2010 spoluzaložila BUTCHER BABIES s kolegyní zpěvačkou Heidi Shepherd, zveřejnila fotografii z koncertu a připojila k ní zprávu: „Tady je obrázek jedné dívky tam, kde je šťastná. Bohužel nebudu na tomhle šťastném místě při nadcházejícím turné @butcherbabies po Evropě. Miluju vás všechny, ale tentokrát musím zůstat tady!“

Dále se rozepsala o svých obtížích se zrakem. Před deseti lety musela podstoupit rozsáhlou operaci pravého oka kvůli odchlípnutí sítnice a letos v létě jí lékaři objevili příznaky i na levém. Operace vyžaduje také dlouhou dobu hojení, kdy bude zpěvačka jen ležet, dokud se jí nově vložená plynová výplň do oka úplně nevstřebá.

„Je to poprvé za patnáct let, co se nebudu moci připojit ke svým přátelům na pódiu, ale právě teď má přednost moje zdraví a zrak. Čekat na takovou operaci až po turné je příliš velké riziko a mohla bych přijít o zrak. Výhoda dvou zpěvaček tkví v tom, že Heidi mě může nahradit, dokud mi nebude lépe!“ dodala v příspěvku Carla.

Turné s jednou zpěvačkou se dotkne i České republiky. BUTCHER BABIES vystoupí společně s FEAR FACTORY 5. prosince v pražském klubu MeetFactory. Přivezou představit své dvojalbum „Eye For An Eye...“ a „…'Til The World's Blind“, které vyšlo letos v červenci. Vstupenky koupíte ZDE .

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace