Nový Spark
venku od 1. června
Čas na Papa baseball! GHOST prodávají sportovní merch

Čas na Papa baseball! GHOST prodávají sportovní merch

Zpěvák švédských GHOST Tobias Forge, aka Papa Emeritus IV., si vzal minulý rok na starost první slavnostní nadhoz při zápase White Sox vs. Cleveland Guardians v Chicagu 22. září. Podnikavá kapela teď zachází ještě dál … Co byste řekli na baseballový merch GHOST?

Pokud jste fanouškem GHOST, Chicago White Sox nebo se prostě jen tváříte jako fanda do baseballu, aniž byste o hře něco věděli, švédští zapovězenci pro vás mají něco, za co můžete utratit své těžce vydřené peníze. Za 145 dolarů můžete získat licencovanou repliku domácího dresu Chicago White Sox s ozdobným nápisem PAPA IV a číslem 4 na zádech, stejnou jako měl Papa při slavnostním nadhozu. Dres je k dispozici v malých velikostech až po 4XL, má přední zapínání na knoflíky a zaoblený lem. Pokud je to na vás možná až moc, kapela nabízí také tričko „Pitch Papa“, na kterém se skví frontman kapely jakožto ďábelský nadhazovač ve své proužkované košili a baseballovou pálkou v ruce. Všechny baseballové novinky můžete objednat na oficiálním webu GHOST.

Nezapomeňte, že 18. května vychází nové EP GHOST plné coverů. Předobjednat si ho můžete na Sparkshopu! 22. 6. 2023 pak GHOST hrají na Basinfirefestu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace