Nový Spark
venku od 3. června
Čas na Papa baseball! GHOST prodávají sportovní merch

Čas na Papa baseball! GHOST prodávají sportovní merch

Zpěvák švédských GHOST Tobias Forge, aka Papa Emeritus IV., si vzal minulý rok na starost první slavnostní nadhoz při zápase White Sox vs. Cleveland Guardians v Chicagu 22. září. Podnikavá kapela teď zachází ještě dál … Co byste řekli na baseballový merch GHOST?

Pokud jste fanouškem GHOST, Chicago White Sox nebo se prostě jen tváříte jako fanda do baseballu, aniž byste o hře něco věděli, švédští zapovězenci pro vás mají něco, za co můžete utratit své těžce vydřené peníze. Za 145 dolarů můžete získat licencovanou repliku domácího dresu Chicago White Sox s ozdobným nápisem PAPA IV a číslem 4 na zádech, stejnou jako měl Papa při slavnostním nadhozu. Dres je k dispozici v malých velikostech až po 4XL, má přední zapínání na knoflíky a zaoblený lem. Pokud je to na vás možná až moc, kapela nabízí také tričko „Pitch Papa“, na kterém se skví frontman kapely jakožto ďábelský nadhazovač ve své proužkované košili a baseballovou pálkou v ruce. Všechny baseballové novinky můžete objednat na oficiálním webu GHOST.

Nezapomeňte, že 18. května vychází nové EP GHOST plné coverů. Předobjednat si ho můžete na Sparkshopu! 22. 6. 2023 pak GHOST hrají na Basinfirefestu!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace