Nový Spark
venku od 1. března
Čekání na Ozzyho zkrátí unikátní vinyl box

Čekání na Ozzyho zkrátí unikátní vinyl box

Mnoho fanoušků muselo oželet, že princ temnoty nemohl ze zdravotních důvodů absolvovat tour. Nyní však přichází nálepka v podobě setu LP, který mapuje celou Osbournovu kariéru. Vinylovou kolekci vydají i BLACK SABBATH.

Kolekce s názvem „See You on the Other Side“ bude obsahovat 173 songů, b-stran singlů, živých nahrávek a na vinylu dříve nevydaného materiálu, jako kupříkladu demo verzi skladby „See You on the Other Side“.


„Box bude obsahovat všechno, co fanoušci očekávají, a také nějaký materiál, který je dozajista překvapí. Jak víme, zvuk vinylových nosičů je prostě jiný, mám ho nejraději,“ nechal se slyšet sám Ozzy.

Jeho sólová diskografie počínaje albem „Blizzard of Ozz“ a konče deskou „Scream“ bude v kolekci rozprostřena na 24 vinylů. Fanoušci navíc v krabici s elpíčky najdou i deset Ozzyho plakátů a certifikát s jeho podpisem. Celá záležitost bude za bratru necelých pět set dolarů a vyjde 29. listopadu.


Shodou okolností právě dnes vychází vinylový box set „The Vinyl Collection 1970-78“ od BLACK SABBATH, který zahrnuje nejslavnější éru kapely, tedy léta 1970-1978 a osm řadovek počínaje kultovním bezejmenným albem, nechybí také sedmipalcový singl „Evil Woman”/“Wicked World“ a jako špíček koncertní programy ze sedmdesátých let.

Na devátém LP SABBATI nabídnou kolekci singlů v mono formátu s názvem “Monomania“. Tím se nový box, který vychází v limitovaném počtu 3000 ks, liší od podobného setu vydaného před sedmi lety.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace