Nový Spark
venku od 3. června
Červnový Spark uvádí: Richie Kotzen – „Soul a rock mi naplnily dětství.“

Červnový Spark uvádí: Richie Kotzen – „Soul a rock mi naplnily dětství.“

Slavný americký kytarista se opět chystá dobýt Evropu a v Česku vystoupí v krásném amfiteátru Loket už 29. června. Proto jsme mu zavolali přes oceán, abychom zjistili novinky v říši Kotzenově. Rozhovor si nenechte ujít v červnovém tištěném čísle Sparku!

Rockový klasik zásadně ovlivňuje dění na scéně už od devadesátých let. Ve své kariéře spolupracoval s dalšími velikány jako s Joem Satrianim či Adrienem Smithem (IRON MAIDEN), byl součástí několika významných projektů a kapel MR. BIG nebo POISON. Jeho minulé i budoucí nahrávky byly hlavním tématem rozhovoru. A došlo i na otázku, kdo ho vlastně k muzice přivedl: „Prostě jsem do toho takříkajíc spadl. Dostal jsem do vínku lásku k hudbě, kterou ve mně samozřejmě podpořili následně rodiče. Máma milovala Hendrixe, BEATLES, ROLLING STONES a táta zase jel hodně v r’n’b. Soul a rock mi naplnily dětství. A odmalička jsem byl bavič. Kdykoliv byl nějaký prázdninový potlach, tak jsem se hlásil, že něco předvedu. Jako caparta mě začali učit hrát na klavír. Ale to nebylo to pravé ořechové. V sedmi, snad to říkám dobře, jsem dostal do ruky kytaru a propukla láska na celý život. Čert ale ví, jak by to dopadlo, kdybych jednoho dne neviděl KISS. Tehdy jsem věděl, že nechci dělat nic jiného. Budu muzikant, a budu hrát pro masy.“ Celý rozhovor čtěte v aktuálním čísle tištěného Sparku. Seženete ho na stáncích nebo na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace