Nový Spark
venku od 1. června
Chaos roste: Nová deska ACCEPT je již za dveřmi, mrkněte na klip

Chaos roste: Nová deska ACCEPT je již za dveřmi, mrkněte na klip

Fanoušky ACCEPT dělí jen pět týdnů, než heavy metaloví průkopníci vydají „The Rise Of Chaos“. Titulní skladba se dočkala i klipového zpracování, kdy tvůrci vzali 81 127 obrázků a udělali z nich video sekvence. Spark tuto velkou událost náležitě zpracuje v srpnovém čísle.

„‘The Rise Of Chaos‘ je něco o čem jsme přemýšlel poměrně často. Kamkoli jdeme, odhaluje se nám skrytá, ale i otevřená destrukce a svět, jak ho známe se mění. Co dnes bylo dané, může být zítra pryč. Je to poměrně frustrující, neboť se tento proces odehrává na mnoha úrovních a nikdo neví, co přijde za okamžik. Přebal znázorňuje naši poslední stage, ale zjevně zničenou, ála post-katastrofickou,“ vysvětluje Wolf Hoffmann.Deska tedy vyjde 4. srpna, ale speciální uveřejnění se odehraje o den dříve na festivalu Wacken a bude se skládat ze tří částí. V první zahraje kapela klasický set nacpaný starým i novými hity. V druhé části zahraje Wolf poprvé naživo písničky ze svého sólo alba z roku 2016 „Headbangers Symphony“. A na pódiu jej osobně doprovodí Český národní symfonický orchestr, se kterým nahrával i desku. Beethoven, Vivaldi či Mozart se tak dočkají živé produkce v metalovém kabátu s českým přispěním.

A třetí část spojí oba elementy dohromady čili ACCEPT se spojí s ČNSO a svatá země wackenská se otřese tóny německé legendy a českých symfoniků za doprovodu spektakulární světelné show. Celý koncert se bude odehrávat rovněž pod hlavičkou „Night To Remember“, dlouholetou wackenskou tradicí, kdy jedna kapela předvede opravdu speciální show.

„Je vždycky ohromující sledovat, jak kapely berou tuto tradici vážně a kolik lásky a úsilí dají spolu s organizačním týmem dohromady, aby dosáhly kýženého výsledku. Je to skvělá tradice, která podtrhuje a symbolizuje vysokou úroveň mezinárodní rockové komunity. S ACCEPT chceme udělat něco, co jsme ještě nikdy neudělali a doufáme, že poskytneme fandům vskutku unikátní zážitek,“ říká Wolf.

„ACCEPT byli a stále jsou velmi podstatnou částí německé heavy metalové scény. Moc se těšíme, až je u nás ve Wackenu opět přivítáme. Tento epický koncept udělá ze čtvrtečního večera nezapomenutelnou událost,“ uvedl Thomas Jensen, spoluzakladatel a organizátor Wacken Open Air.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace