Nový Spark
venku od 1. dubna
CITRON vydává na CD "Vypusťte Psy!". Máme video a soutěž!!!

CITRON vydává na CD "Vypusťte Psy!". Máme video a soutěž!!!

Česká legenda CITRON pokračuje v reedicích svých starších alb. Po 25 letech se na CD objeví konečně i deska "Vypusťte Psy!". Digipackové vydání vychází v pátek 10. 7. a jak už je zvykem, chybět nebudou ani bonusy, dobové fotografie a samozřejmostí je i nový remasterovaný zvuk.

Album "Vypusťte Psy!" je dosud jedinou deskou, kterou s kapelou nazpíval její současný frontman Fany Michalík. Ten se k CITRONU přidal v lednu 1990 ve svých dvaceti letech. Za mikrofonem nahradil Ladislava Křížka, resp. Tibora Šándora, který se coby Křížkův nástupce neosvědčil. A právě Fany Michalík se pro Spark exkluzivně ohlédl do historie a zavzpomínal, jak tehdejší natáčení probíhalo. Mrkněte!

Spark má pro vás jeden exemplář reedice alba "Vypusťte Psy!". Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Ta zní: KDO JE AUTOREM OBÁLKY ALBA "VYPUSŤTE PSY!"? Své odpovědi posílejte na mail: soutez@spark-rockmagazine.cz Do předmětu nezapomeňte uvést: CITRON - soutěž. Uzávěrka je do nedělní půlnoci. V pondělí vyhlásíme vítěze.

Digipacková edice obsahuje:

  • 10 původních remasterovaných skladeb
  • 4 bonusy
  • výpravný digipack s dobovými fotografiemi
  • vzpomínky členů kapely
  • remastering by Petr Slezák

Album můžete od 10. 7. objednávat na www.citron-group.cz

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace