Nový Spark
venku od 1. prosince
CRYSTAL VIPER si libují v coverech, takhle se chopili Kinga Diamonda

CRYSTAL VIPER si libují v coverech, takhle se chopili Kinga Diamonda

Polští CRYSTAL VIPER si pro svůj nový klip, respektive lyric video k loni vydanému albu „The Cult“ zvolili nečekanou položku. Bonusovou skladbu „Welcome Home“, která není ničím menším než coverem KING DIAMOND. Posvěcení k jejímu předělání jim dal Kingův kytarista Andy LaRocque, který se ve skladbě objevuje v roli hosta. „Kinga miluju. Jeho styl skládání na mě pořád má obrovský vliv a navíc je to úžasný zpěvák a performer. A s Andym jsme přátelé. Ostatně, koprodukoval naše starší alba,“ říká šéfka kapely Marta Gabriel.

Objednej novinku CRYSTAL VIPER na Sparkshopu

Do repertoáru CRYSTAL VIPER už brzy přibydou další cover verze. Kapela se totiž 25. března chystá vydat osmiskladbové minialbum „The Last Axeman“, na němž krom opětovně nahrané stejnojmenné skladby, zbrusu nového kousku „In the Haunted Chapel“ a čtyř záseků vydaných v rámci série #RockOutSession najdeme též „It´s Electric“ z dílny DIAMOND HEAD a „Ulitsa Roz“ od ruských heavymetalových veteránů ARIA.

CRYSTAL VIPER se objeví společně s domácími MEAT MINCER 4. května v Karlových Varech. Lístky zde!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace