Nový Spark
venku od 1. prosince
CRYSTAL VIPER si libují v coverech, takhle se chopili Kinga Diamonda

CRYSTAL VIPER si libují v coverech, takhle se chopili Kinga Diamonda

Polští CRYSTAL VIPER si pro svůj nový klip, respektive lyric video k loni vydanému albu „The Cult“ zvolili nečekanou položku. Bonusovou skladbu „Welcome Home“, která není ničím menším než coverem KING DIAMOND. Posvěcení k jejímu předělání jim dal Kingův kytarista Andy LaRocque, který se ve skladbě objevuje v roli hosta. „Kinga miluju. Jeho styl skládání na mě pořád má obrovský vliv a navíc je to úžasný zpěvák a performer. A s Andym jsme přátelé. Ostatně, koprodukoval naše starší alba,“ říká šéfka kapely Marta Gabriel.

Objednej novinku CRYSTAL VIPER na Sparkshopu

Do repertoáru CRYSTAL VIPER už brzy přibydou další cover verze. Kapela se totiž 25. března chystá vydat osmiskladbové minialbum „The Last Axeman“, na němž krom opětovně nahrané stejnojmenné skladby, zbrusu nového kousku „In the Haunted Chapel“ a čtyř záseků vydaných v rámci série #RockOutSession najdeme též „It´s Electric“ z dílny DIAMOND HEAD a „Ulitsa Roz“ od ruských heavymetalových veteránů ARIA.

CRYSTAL VIPER se objeví společně s domácími MEAT MINCER 4. května v Karlových Varech. Lístky zde!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace