Nový Spark
venku od 2. května
Čtvrtstoletí na scéně: WITCH HAMMER budou slavit

Čtvrtstoletí na scéně: WITCH HAMMER budou slavit

V kulatém roce 1999 vznikli třeba AVENGED SEVENFOLD, TOXIC HOLOCAUST nebo SABATON. Nás ovšem zajímá jablunkovská parta, která se rozhodla svých pětadvacet roků náležitě připomenout.

V rámci výročí připravují členové kapely velkou oslavu, která se bude konat 5. října 2024 na jejich domácí půdě, v klubu Rock Cafe Southock a Spark u toho nebude chybět. Fanoušci se mohou těšit na retro playlist, do kterého kapela zařadí staré skladby ze všech svých vydaných alb – od prvotiny „Price for the New World" až po nejnovější „Absolutno II: Coinspirace". Součástí oslav bude i natáčení obsáhlého dokumentu, který mapuje 25 let života WITCH HAMMER.

Kromě oslav čekají WITCH HAMMER i další koncerty, kterými kapela aktuálně promuje nejnovější album „Absolutno II: Coinspirace“, které volně navazuje na album „Továrna na absolutno“. „Zatímco u prvního dílu „Absolutna“ jsme se inspirovali Čapkem a jen přenesli jeho myšlenky do současnosti, tentokrát jsem koncept vymýšlel sám. Tu Absolutní všeovládající moc jsme tentokráte zhmotnili do peněz, kryptoměn a do elity vyvolených, kteří s touto složkou, která řídí naprosto vše, nakládají,“ uvádí baskytarista WITCH HAMMER Petr Caputa.

Zatím posledním singlem z aktuálního alba, který doprovodil i videoklip, se stala skladba „Ztracený ráj“.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace