Nový Spark
venku od 3. června
Čtvrtstoletí na scéně: WITCH HAMMER budou slavit

Čtvrtstoletí na scéně: WITCH HAMMER budou slavit

V kulatém roce 1999 vznikli třeba AVENGED SEVENFOLD, TOXIC HOLOCAUST nebo SABATON. Nás ovšem zajímá jablunkovská parta, která se rozhodla svých pětadvacet roků náležitě připomenout.

V rámci výročí připravují členové kapely velkou oslavu, která se bude konat 5. října 2024 na jejich domácí půdě, v klubu Rock Cafe Southock a Spark u toho nebude chybět. Fanoušci se mohou těšit na retro playlist, do kterého kapela zařadí staré skladby ze všech svých vydaných alb – od prvotiny „Price for the New World" až po nejnovější „Absolutno II: Coinspirace". Součástí oslav bude i natáčení obsáhlého dokumentu, který mapuje 25 let života WITCH HAMMER.

Kromě oslav čekají WITCH HAMMER i další koncerty, kterými kapela aktuálně promuje nejnovější album „Absolutno II: Coinspirace“, které volně navazuje na album „Továrna na absolutno“. „Zatímco u prvního dílu „Absolutna“ jsme se inspirovali Čapkem a jen přenesli jeho myšlenky do současnosti, tentokrát jsem koncept vymýšlel sám. Tu Absolutní všeovládající moc jsme tentokráte zhmotnili do peněz, kryptoměn a do elity vyvolených, kteří s touto složkou, která řídí naprosto vše, nakládají,“ uvádí baskytarista WITCH HAMMER Petr Caputa.

Zatím posledním singlem z aktuálního alba, který doprovodil i videoklip, se stala skladba „Ztracený ráj“.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace