Nový Spark
venku od 1. února
Další znásilnění? ANTI-FLAG dle všeho končí!

Další znásilnění? ANTI-FLAG dle všeho končí!

Punkrockovou formací ANTI-FLAG zmítá chaos a vše nasvědčuje tomu, že se kapela náhle rozpadla. Důvodem může být obvinění ze znásilnění, kterého se měl dopustit zpěvák Justin Sane.

Vše začalo oznámení na Patreonu kapely, kde se objevilo následující sdělení: „ANTI-FLAG se rozpadli, Patreon účet byl přepnut do módu, kdy už nebude účtovat žádné měsíční poplatky. V nadcházejících týdnech začnu vracet peníze všem patronům. Jakmile bude vše vráceno, bude i tato stránka zneaktivněna.“

Současně s touto zprávou byly vypnuty i účty kapely na dalších sociálních sítích, včetně oficiální webové stránky či osobního instagramového profilu baskytaristy Chrise No. 2. Náhlý „blackout“ přišel poté, co v podcastu Enough, který se zaměřuje na případy sexuálního zneužívání v hudebním byznysu, zazněly z úst fanynky kapely a sociální pracovnice Kristiny Sarhadi obvinění „zpěváka punkové kapely“ ze znásilnění, k němuž mělo dojít v době, kdy muzikantovi bylo „kolem čtyřiceti“ a Sahradi dvaadvacet, tedy někdy před deseti lety.

Sarhadi sice nejmenovala nikoho konkrétního, jinak však její vyprávění bylo poměrně explicitní a všímaví posluchači z dostupných informací vydedukovali, že jde právě o frontmana ANTI-FLAG Justina Sanea. Kapela, která před pár týdny zahrála na Rock for People, a za měsíc se má objevit v Praze, se ke kauze oficiálně nijak nevyjádřila.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace