Nový Spark
venku od 2. května
Dani Divine: Venuše ze záhrobí promlouvá

Dani Divine: Venuše ze záhrobí promlouvá

Nestává se často, že bychom na stránkách Sparku dávali prostor nehudebním osobnostem. Je však mnoho odvětví, která jsou s rockovou a metalovou hudbou neodmyslitelně spjata, jako třeba právě alternativní modeling. V únorovém Sparku přinášíme první díl rozhovoru s pekelně božskou Dani Divine!

Anglická modelka je srdcem rockerka, což je na první pohled znát. Bylo pro ni však jednoduché zkombinovat svoji práci s vášní pro tvrdou hudbu?

„Nikdy jsem si nepřipustila, že bych od sebe mohla hudbu a modeling oddělit. Už když jsem jako teenager s modelingem začínala, byla jsem blázen do rockové a metalové muziky a na mém stylu oblékání to bylo znát. Myslím, že hudba a styl jsou neodmyslitelně spjaty. Ten můj se trochu změnil, ale pořád se nechávám inspirovat svými oblíbenými hudebními interprety,“ říká Dani v rozhovoru.

Více se o alternativním modelingu dočtete v novém čísle Sparku.

Druhý díl vyjde v březnu, kde modelka poodhalí i odvrácenou stranu obchodu s krásou a pokleslé mravy některých muzikantů.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace