Nový Spark
venku od 1. června
Dave Grohl opět bubnuje s QUEENS OF THE STONE AGE

Dave Grohl opět bubnuje s QUEENS OF THE STONE AGE

Frontman QUEENS OF THE STONE AGE Josh Homme do světa vypustil špatnou zprávu, kterou však záhy následovala zpráva vynikající. Kapelu opustil bubeník Joey Castillo, pročež chystané nové album nabubunuje Dave Grohl. A proč že je to tak dobrá zpráva? Protože výsledkem dřívější spolupráce Homme – Grohl bylo famózní album „Songs for the Deaf“ a později ještě projekt THEM CROOKED VULTURES, v němž s dvojicí kamarádů účinkoval ještě zeppelín John Paul Jones. Novinka QUEENS OF THE STONE AGE se očekává začátkem příštího roku…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo