Nový Spark
venku od 1. září
Dave Mustaine: Nenechám se tou mrchou sežrat

Dave Mustaine: Nenechám se tou mrchou sežrat

Půl roku po tom, co šéf MEGADETH oznámil, že mu byla diagnostikována rakovina, se věci zdají být na dobré cestě. Ozařování splnilo svůj účel a ryšavý lišák se těší opět do života.

„Rakovinu mi našli, když mi dělali zuby. Mám jako zrzek velmi citlivý chrup, a tak jsem u zubaře často. Něco se jim nezdálo, tak mě poslali na podrobnější vyšetření, které ukázalo, že vzadu v jazyku mám karcinom,“ odhaluje detaily Mustaine.

„Hned jsem si řekl, OK, Mustaine, tohle dáš. Nakopla mě obrovská podpora od fanoušků. Psal mi můj bratr James Hetfield, velký Ozzy, po něm Paul Stanley. Od něj jsem esemesku nečekal, textoval mi můj idol z dětství, to bylo jako sen,“ řekl Dave.

Frontmana MEGADETH nyní trochu honí čas, protože příští rok kapelu čekají koncerty a rekonvalescence po jeho typu rakoviny je pro zpěváka poměrně zdlouhavá. „Mluvil jsem o tom s Brucem Dickinsonem, který mi sdělil, že mu doktoři nařídili několikaměsíční úplný klid od zpívání. On ho nedodržel, ale nakonec musel. Takže je třeba být obezřetný,“ brzdí sám sebe Mustaine. Držme palce, ať všechno dobře dopadne a MEGADETH mohou v únoru přijet komplet i s FIVE FINGER DEATH PUNCH.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace