Nový Spark
venku od 1. prosince
Dave Mustaine se stěhuje do Itálie, chce se naučit „italský způsob žití“

Dave Mustaine se stěhuje do Itálie, chce se naučit „italský způsob žití“

Lídr MEGADETH si koupil nové sídlo v Itálii! Potvrdil to přímo v zemi vína, těstovin a pizzy při vystoupení na festivalu ve Vicenze.

Mustaine žil posledních devět let v Nashvillu ve státě Tennessee. Při koncertě v italském městě Vicenze řekl davu pod pódiem, že si před pár týdny koupil dům v Itálii: „Zítra ráno se probudíte a uvidíte mě z okna, jak stěhuju krabice. Budete si říkat ‚ten vypadá jak Dave Mustaine – jen se podívej na všechny ty kytary! To musí být on‘. Jsem nadšený, že můžu Itálii nazývat svým novým domovem!“ Dále řekl, že se chce naučit žít italský způsob života. Třeba mu bude nápomocná i Cristina Scabbia z LACUNA COIL, která s MEGADETH vystoupila jako host právě ve Vicenze.

MEGADETH na Sparkshopu

Zpěvák svá slova potvrdil a dodal, že rezidenci ve Státech si rodina zachová, ale do Itálie se stěhuje nastálo. House of Mustaine, vinařská společnost, kterou provozují Daveova dcera Electra a manželka Pamela, byla založena před deseti lety v jižní Kalifornii a nedávno expandovala do Itálie, je tedy možné, že rodina chce svůj byznys více rozjet. Soustřeďuje se na výrobu udržitelných, organických vín.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace