Nový Spark
venku od 1. července
Dave Mustaine se stěhuje do Itálie, chce se naučit „italský způsob žití“

Dave Mustaine se stěhuje do Itálie, chce se naučit „italský způsob žití“

Lídr MEGADETH si koupil nové sídlo v Itálii! Potvrdil to přímo v zemi vína, těstovin a pizzy při vystoupení na festivalu ve Vicenze.

Mustaine žil posledních devět let v Nashvillu ve státě Tennessee. Při koncertě v italském městě Vicenze řekl davu pod pódiem, že si před pár týdny koupil dům v Itálii: „Zítra ráno se probudíte a uvidíte mě z okna, jak stěhuju krabice. Budete si říkat ‚ten vypadá jak Dave Mustaine – jen se podívej na všechny ty kytary! To musí být on‘. Jsem nadšený, že můžu Itálii nazývat svým novým domovem!“ Dále řekl, že se chce naučit žít italský způsob života. Třeba mu bude nápomocná i Cristina Scabbia z LACUNA COIL, která s MEGADETH vystoupila jako host právě ve Vicenze.

MEGADETH na Sparkshopu

Zpěvák svá slova potvrdil a dodal, že rezidenci ve Státech si rodina zachová, ale do Itálie se stěhuje nastálo. House of Mustaine, vinařská společnost, kterou provozují Daveova dcera Electra a manželka Pamela, byla založena před deseti lety v jižní Kalifornii a nedávno expandovala do Itálie, je tedy možné, že rodina chce svůj byznys více rozjet. Soustřeďuje se na výrobu udržitelných, organických vín.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace