Nový Spark
venku od 1. června
Dave Mustaine v 61 letech získal hnědý pásek v jiu-jitsu

Dave Mustaine v 61 letech získal hnědý pásek v jiu-jitsu

Dave Mustaine se může radovat nejen z kladného přijetí nového alba MEGADETH, ale i ze svých sportovních úspěchů. Coby dlouholetý nadšenec do bojových umění dosáhl na hnědý pásek v jiu-jitsu. A to, prosím pěkně, minulý měsíc oslavil jedenašedesáté narozeniny.

Nové MEGADETH seženeš se slevou na Sparkshopu

O jeho úspěch se podělil jeden z jeho trenérů Reggie Almeida. „Všichni víme, jak těžké je dosahovat vytyčených cílů. Pomalu ale jistě se k nim však lze vždy dostat. Gratulace Daveovi, že je zase o krok blíž,“ uvedl ve zjevném odkazu na to, že muzikant je už jedinou barvu od maxima v podobě černého pásku.

Recenzi novinky MEGADETH „The Sick, The Dying… and The Dead!“ vám přinášíme v říjnovém Sparku. A nejen jednu – jelikož se album umístilo coby Top album měsíce, krom hlavní recenze Karla Balčiráka si můžete přečíst i doplňkové recenze Roberta Čapka a Ondrowika Šmilauera. „Majstrštyk!“ hodnotí jednoznačně hned na úvod svého textu Karel Balčirák. A připomenout můžeme i zářijový Spark, v němž MEGADETH dostali spoustu prostoru v Galerii titánů!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace