Nový Spark
venku od 1. září
Dave Mustaine v 61 letech získal hnědý pásek v jiu-jitsu

Dave Mustaine v 61 letech získal hnědý pásek v jiu-jitsu

Dave Mustaine se může radovat nejen z kladného přijetí nového alba MEGADETH, ale i ze svých sportovních úspěchů. Coby dlouholetý nadšenec do bojových umění dosáhl na hnědý pásek v jiu-jitsu. A to, prosím pěkně, minulý měsíc oslavil jedenašedesáté narozeniny.

Nové MEGADETH seženeš se slevou na Sparkshopu

O jeho úspěch se podělil jeden z jeho trenérů Reggie Almeida. „Všichni víme, jak těžké je dosahovat vytyčených cílů. Pomalu ale jistě se k nim však lze vždy dostat. Gratulace Daveovi, že je zase o krok blíž,“ uvedl ve zjevném odkazu na to, že muzikant je už jedinou barvu od maxima v podobě černého pásku.

Recenzi novinky MEGADETH „The Sick, The Dying… and The Dead!“ vám přinášíme v říjnovém Sparku. A nejen jednu – jelikož se album umístilo coby Top album měsíce, krom hlavní recenze Karla Balčiráka si můžete přečíst i doplňkové recenze Roberta Čapka a Ondrowika Šmilauera. „Majstrštyk!“ hodnotí jednoznačně hned na úvod svého textu Karel Balčirák. A připomenout můžeme i zářijový Spark, v němž MEGADETH dostali spoustu prostoru v Galerii titánů!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace