Nový Spark
venku od 1. července
David Ellefson vyhozený z MEGADETH zažaluje osobu, která zveřejnila jeho soukromé video

David Ellefson vyhozený z MEGADETH zažaluje osobu, která zveřejnila jeho soukromé video

Před pár dny se objevila šokující informace, že David Ellefson byl vyhozen z MEGADETH. Stalo se tak na základě nařčení ze sexuálního obtěžování. Kvůli tomu se muzikant chystá podat žalobu na člověka, který stojí za zveřejněním explicitního videa, na nichž Ellefson masturbuje.

Začátkem května byl z anonymního účtu na Twitteru zveřejněn obsah, které Ellefson nazval „osobní konverzací a interakcí“. Basák připustil, že šlo o soukromou lechtivou interakci mezi dospělými, současně ale uvedl, že zveřejněním byla komunikace vytržena z kontextu a záměrně zmanipulována tak, aby poškodila jeho pověst, kariéru i rodinu. Popřel také, že by se pokoušel svádět nezletilou osobu, jak bylo uváděno.

Jeho výpověď následně potvrdila žena, s níž Ellefson přes zprávy komunikoval. Ta uvedla, že není pod zákonem a že se na ní Ellefson nedopustil ničeho nevhodného. Celá situace je prý pouze překroucením reality, která se vymkla kontrole. Zároveň potvrdila, že si během video hovoru Ellefsona natočila a pikantní video pak bez muzikantova souhlasu sdílela s někým ze svého okolí.

Následkem skandálu byl Ellefson 24. května vyhozen z MEGADETH, které společně s Davem Mustainem v roce 1983 založil.

Kromě informace o podání žaloby na osobu, která video zveřejnila, Ellefson uvedl, že momentálně tráví čas se svojí rodinou a svým ex-spoluhráčům z MEGADETH přeje zdárný průběh chystaného tour. Informace, kdo jej v sestavě nahradí, není dosud známá.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace