Nový Spark
venku od 1. června
DELAIN – nové album, nový klip, nová éra

DELAIN – nové album, nový klip, nová éra

Sice už sedmé, ale vlastně první album. Nizozemští symfonikové začínají deskou „Dark Waters“, která nyní vychází, další éru s novými členy. Od svého klasického zvuku se však neodklánějí – čerstvý singl „Queen of Shadow“ je toho důkazem.

DELAIN na Sparkshopu

Podle DELAIN se jedná o „další silný příklad svěžího nového zvuku, který představuje křišťálově čistý hlas frontmanky Diany Leah – zářící jasně jako ranní slunce dosud nedotčeného dne“. Klávesista, zakladatel a hlavní skladatel kapely Martijn Westerholt řekl, že zejména tato píseň je na novém albu „klasickým příkladem čistého stylu DELAIN.

„Naše nová řadovka ‚Dark Waters‘ obsahuje všechny prvky, kterými jsou DELAIN typičtí – těžké kytarové riffy, masivní orchestrální party, heavymetalové i popové vokály, vibrace rockové opery spolu se zvuky syntezátorů 80. let. Stručně řečeno, jedná se o snadno rozpoznatelné album DELAIN, které obsahuje naše klasické prvky, ale zároveň se posouvá kupředu díky čerstvým vlivům,“ řekl Westerholt o novém albu, které seženete na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace