Nový Spark
venku od 2. dubna
DISFIGURED CORPSE vydali mini EP „Sick Wordl MMXXIII“

DISFIGURED CORPSE vydali mini EP „Sick Wordl MMXXIII“

**DISFIGURED CORPSE **bezesporu patří mezi pionýry extremního metalu na československé scéně. Po delší odmlce se vrací na pódia a nezahálí ani s novou muzikou. Pod křídly vydavatelství Bizzare Leprous Production vyšlo mini EP „Sick World MMXXIII“, které nabízí tři skladby „Green Kill“, „Social Shock Corpse“ a „Sick World“.

Disk doprovází klip ke skladbě „Green Kill“! „Green deal, kterým žije celá Evropa, nebo spíše její vládní představitelé má dvě strany mince. Na jedné straně zlepšení životního prostředí, ale za jakou cenu? Energie na dobití baterií se musí někde získat. Kde?“ nadhazuje téma skladby kapela.

Plány DISFUGURED CORPSE jsou jasné! Na jaře vyjde split CD s dalšími „old school“ navrátilci, budějovickými INGROWING! Chachaři nestihli koncertně oslavit své třicátiny, tak si to vše vynahradí příští rok, kdy kapelu čeká oslava „kristových let“ na scéně.


Nejbližší koncertní aktivity DISFIGURED CORPSE:
1.12.2024 Mělník
2.12.2024 Děčín (FLESHLESS, SYMBTOMY, SECTESY, CRIPPLED FINGERS ad.)
22.12.2024 Poprad (ABORTION, EDITOR ad.)
17.2.2024 (SHAARK křest alba, MASTER, TORTHARRY, MELANCHOLY PESSIMISM ad.)


Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace