Nový Spark
venku od 3. ledna
Dlouholetý člen GHOST odhalil svou identitu a ohlásil návrat MAGNA CARTA CARTEL

Dlouholetý člen GHOST odhalil svou identitu a ohlásil návrat MAGNA CARTA CARTEL

Švédští GHOST své pravé identity nikdy zásadně nezveřejňovali. Jenže nyní kytarista Martin Persner oznamuje, že se do loňského července sedm let skrýval pod maskou rytmického kytaristy s přezdívkou Omega.

Martin Persner je prvním členem GHOST, který se celému světu otevřeně odhalil na kameru. „Ahoj, jmenuji se Martin a byl jsem sedm let členem skupiny GHOST. Někteří mě znáte pod jménem Omega nebo Bezejmenný Ghoul. Jak si někteří z vás všimli, od loňského července už nejsem součástí GHOST. Důvody pro tento krok nebudou zveřejněny dnes ale někdy jindy," prohlásil Martin a ze srdce poděkoval všem fanouškům za podporu.


Zároveň ohlásil probuzení skupiny MAGNA CARTA CARTEL (MCC), která zalehla ke spánku před sedmi lety. Několik členů této kapely se totiž v tu dobu snadněji prodralo na scénu pod maskami GHOST a na MCC už jim nezbýval čas. Nyní se ale údajně situace změnila. Zajímavostí je, že kromě Persnera působí v MCC i Tobias Forge, kterého však veřejnost zná spíše jako frontmana GHOST Papa Emerituse. Nově se dočkal videoklipu singl „Sway“ a nová deska MAGNA CARTA CARTEL by měla vyjít už letos na jaře.


Kromě MAGNA CARTA CARTEL působí Martin Persner rovněž ve skupině TID, jejíž texty jsou v rodné švédštině.


Mnozí si všimli, že se od loňského roku objevuje na pódiích s GHOST baskytaristka. Předchozí baskytarista zastupující element Vody nahradil Persnera alias Omegu na místě rytmického kytaristy. Později byla díky shodě tetování odhalena totožnost nové členky skupiny, kterou je Megan Thomas, která působila i v newyorské dívčí kapele LEZ ZEPPELIN.


Kolem aktuální sestavy GHOST panuje poprask. Na letošním předávání švédských Grammy se na rozdíl od loňského roku objevil pouze jeden člen v masce Bezejmenného Ghoula, kterým byl navíc podle všeho převlečený představitel Papa Emerita Tobias Forge. Ať už bude jejich sestava jakákoliv, mají letos před sebou GHOST severoamerické turné s IRON MAIDEN a v létě by měli začít nahrávat čtvrté studiové album.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace