Nový Spark
venku od 1. března
Dobrý den, ELEINE ven!

Dobrý den, ELEINE ven!

Metaloví symfonici ELEINE po třech albech sešlapují plynový pedál a míří do světa nově pod křídly vydavatelství Atomic Fire Records, které loni rozjel Markus Staiger, zakladatel Nuclear Blast Records. Se Švédy vedenými nepřehlédnutelnou Madeleine Liljestam má zjevně velké plány. Kapela se rovnou pouští do práce na novém albu, které však ještě letos bude předcházet akustické EP nahrané na podporu speciálního akustického turné, na něž se ELEINE na podzim vydají spolu se SONATOU ARCTIKOU. Koncem listopadu by je mělo zavát též do ostravského clubu Garage.

„Smlouva s Atomic Fire Records je pro nás obrovský krok správným směrem. Vstupujeme do nové éry metalu, ve které nejen my, ale celý hudební byznys musí čelit novým výzvám. Najít tak label, který vnímá fyzické nosiče i digitální média jako něco, co musí fungovat pospolu, je pro nás ujištěním, že jsme se rozhodli správně,“ říká zpěvačka.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
16.03. ROCK OPERA - TRÓJA
16.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.03. KATAPULT
20.03. U.D.O.
21.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.03. U.D.O.
22.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
23.03. U.D.O.
23.03. CATTLE DECAPITATION, SIGNS OF THE SWARM, ad.
23.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace