Nový Spark
venku od 1. července
Dokonale vyladěný zvuk, výdrž a design. Samsung Galaxy Buds2 Pro vás překvapí

Dokonale vyladěný zvuk, výdrž a design. Samsung Galaxy Buds2 Pro vás překvapí

Od vydání oblíbených sluchátek Galaxy Buds Pro uběhl nějaký pátek, ale Samsung nezahálel a do vývoje jejich nástupce v podobě Galaxy Buds2 Pro věnoval značné úsilí. A vyplatilo se. Baterie vydrží podstatně déle, lépe hrají i pohodlně sednou do ucha.

Špuntová sluchátka Galaxy Buds od Samsungu jsou mezi lidmi známé a oblíbené, protože posluchačovy uši zalijí skvělým zvukem. Budsy s označením Pro svým majitelům nabízejí křišťálově čistý zvuk odladěný k dokonalosti, přesto zůstávají kompaktní a pohodlné, a navíc jsou vybaveny chytrými funkcemi.

Oproti běžným sluchátkům se Galaxy Buds2 Pro vyznačují tím, že posluchači dodají podstatně víc zvukové informace. O to se stará speciální kodek SSC HiFi, který spolu s novými koaxiálními dvoupásmovými membránami posluchači zaručují bohatý a přirozený 24bitový Hi-Fi zvuk. Co (pro některé) zní jako pojmy mezigalaktické budoucnosti, ve skutečnosti stojí za přirozeným a bohatým zvukem.

Nový model Budsů přichází i se zdokonaleným ANC, tedy aktivním potlačením hluku. Jde o klíčovou vlastnost, díky které si vychutnáte každý tón i v rušném prostředí. V porovnání se svým předchůdcem jsou Buds2 Pro v ANC efektivnější o celých 40 %. Sluchátka ale zvládnou i zesilovat. Při komunikaci tak nemusíte sluchátka vyndávat z uší, protože dokáží okolní prostředí a řeč zesílit a vy uslyšíte každou část rozhovoru zcela zřetelně a možná i líp než „na vlastní uši“.


Sluchátkům s dlouhými kabely odzvonilo už dávno, ale bylo načase pozvednout design bezdrátových sluchátek ještě o level výše. Nové Galaxy Buds2 Pro jsou elegantní, ale zároveň nekřičí k celému světu o pozornost. Sluchátka jsou o 15 % menší, dobře sedí a díky svému důmyslnému designu z uši nevypadávají a jsou pohodlná po dlouhé hodiny. To samozřejmě napomáhá nejen pohodlnému nošení, ale také právě co nejkvalitnějšímu poslechu. Jsou voděodolná s certifikací IPX7, takže s nimi můžete i třeba běhat a následně je opláchnout pod tekoucí vodou.

Designem i funkcemi sluchátka Galaxy Buds2 Pro perfektně ladí i k dalším představeným novinkám z rodiny Galaxy – chytrým hodinkám Galaxy Watch5, které se kromě pokročilé analýzy tělesných funkcí soustředí i na bezpečný a zdravý spánek svého nositele, a samozřejmě se skládacími telefony Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4.


Co ale člověk žádá po sluchátkách nejvíc? Výdrž. A té se mu u Galaxy Buds2 Pro dostává vrchovatě. Dokáží hrát hodiny a bez problému vás s hudbou budou doprovázet na cestě třeba i do Austrálie. Sluchátka s kapacitou 61 mAh vydrží hrát až 8 hodin (5 hodin s aktivním ANC) a celkově s pouzdrem o kapacitě 515 mAh pak neskutečných 29 hodin (18 hodin s aktivním ANC).

Mezi chytré funkce sluchátek, které jistě ocení každý, patří možnost najít zatoulaná sluchátka pomocí služby SmartThings Find, a to i v případě, kdy jsou mimo dobíjecí pouzdro. Výhodou je take zabudovaná funkce Advanced connectivity, díky které není problém automaticky přepínat mezi různými zařízeními, jako je telefon, televize, hodinky atd.

Do prodeje Galaxy Buds2 Pro vstoupí 26. srpna 2022 v grafitové, bílé a fialové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 5 699 Kč na e-shopu samsung.cz, v kamenných prodejnách Samsung. Pokud si však sluchátka předobjednáte do 25.8. nebo do vyprodání zásob, Samsung vám k ní přibalí jako bonus bezdrátovou nabíjecí podložku.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace