Nový Spark
venku od 1. června
DORO slavila 25 let s Nickem Douglesem - máme foto a video!

DORO slavila 25 let s Nickem Douglesem - máme foto a video!

Nevšední víkend zažili fanoušci metalové královny DORO v německém městečku Markneukirchenu. Ta na půdě výrobce hudebních nástrojů Warwick & Framus vzdala hold svému dlouholetému parťákovi Nicku Douglasovi. Původem americký baskytarista z New Jersey to s DORO táhne už pětadvacet let. Zpěvačka mu tak věnovala speciální show, která byla kvůli omezené kapacitě sálu určena jen pro vyvolené. Spark nechyběl.

Německý výrobce elektrických kytar, baskytar, zesilovačů...přichystal DORO večer plný hudebního souznění. Prostorově skromný sál měl na klubové podmínky fantastický zvuk a hlavně atmosféru. Několik stovek fanoušků se namačkalo do všech možných koutů a během pár vteřin vytvořili opravdovou metalovou saunu. Tomu všemu předcházel exkluzivní rozhovor DORO pro Spark v showroomu fabriky Warwick & Framus. Rozhovor zveřejníme v nejbližších dnech. Sledujte dál náš web! Nicméně DORO vás všechny naše čtenáře moc pozdravuje.

Podařilo se nám ukořistit i několik zajímavých snímků jak přímo v hale Warvick & Framus (mimochodem chlapík na fotkách s DORO je sám boss společnosti Hans-Peter Wilfer), tak i v trochu bojových podmínkách firemního klubu.

DORO aktuálně dokončuje práce na svém novém DVD/Bluray, jehož hlavním obsahem bude loňský koncert k oslavám třicátého výročí metalové královny na scéně a současně píše i písničky pro nové album, které naváže na tři roky starou desku "Raise Your Fist". Termín vydání ale zatím neoznámila. Nicméně část nového materiálu představí už na svém nadcházejícím turné, při kterém zavítá i do Prahy a to konkrétně 18. 12. do klubu MeetFactory.

text/foto/video: David Havlena

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace