Nový Spark
venku od 1. září
Doro zpívá o přátelství s potetovaným svalovcem z BROILERS

Doro zpívá o přátelství s potetovaným svalovcem z BROILERS

Německá metalová královna Doro Pesch sází na pohodovou notu. Duet se Sammym Amarou z BROILERS s názvem „Bond Unending“ je melodická hymna o hluboko zakořeněném přátelství.

Doro přináší další ukázku ze svého avizovaného alba „Conqueress - Forever Strong And Proud“, které vyjde 27. října. Do skladby „Bond Unending“ si přizvala vokalistu německých rockerů BROILERS. Nejedná se o metalovou vypalovačku, jak bychom možná čekali, ale line se spíše v melodickém pop-rockovém rytmu. Silný hlas Doro v kombinaci se Sammyho charakteristickým rockerským vokálem vytváří dynamický mix, ze kterého vám naskočí husí kůže. Singl doprovází videoklip, který odhaluje záběry z velkého výročního vystoupení Doro, které se odehrálo na Wackenu 2. srpna.

Nové album DORO předobjednáte na Sparkshopu!

„Skladba pojednává o hlubokém přátelství. Sammy a já jsme ji napsali uprostřed noci. Užili jsme si spolu hodně legrace. Chemie mezi námi byla skvělá hned od začátku,“ říká o novince samotná Doro.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace