Nový Spark
venku od 2. května
Doro zpívá o přátelství s potetovaným svalovcem z BROILERS

Doro zpívá o přátelství s potetovaným svalovcem z BROILERS

Německá metalová královna Doro Pesch sází na pohodovou notu. Duet se Sammym Amarou z BROILERS s názvem „Bond Unending“ je melodická hymna o hluboko zakořeněném přátelství.

Doro přináší další ukázku ze svého avizovaného alba „Conqueress - Forever Strong And Proud“, které vyjde 27. října. Do skladby „Bond Unending“ si přizvala vokalistu německých rockerů BROILERS. Nejedná se o metalovou vypalovačku, jak bychom možná čekali, ale line se spíše v melodickém pop-rockovém rytmu. Silný hlas Doro v kombinaci se Sammyho charakteristickým rockerským vokálem vytváří dynamický mix, ze kterého vám naskočí husí kůže. Singl doprovází videoklip, který odhaluje záběry z velkého výročního vystoupení Doro, které se odehrálo na Wackenu 2. srpna.

Nové album DORO předobjednáte na Sparkshopu!

„Skladba pojednává o hlubokém přátelství. Sammy a já jsme ji napsali uprostřed noci. Užili jsme si spolu hodně legrace. Chemie mezi námi byla skvělá hned od začátku,“ říká o novince samotná Doro.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace