Nový Spark
venku od 1. června
DRAGONFORCE pořídili video ve stylu videohry Skyrim

DRAGONFORCE pořídili video ve stylu videohry Skyrim

I když DRAGONFORCE postupně střádají nápady na nové řadové album, aktuálně videoklipem připomínají to zatím poslední, „Extreme Power Metal“, vydané už před více než třemi lety, v roce 2019. Vizuálního kabátu se dočkala střednětempá „The Last Dragonborn“, přičemž kapela jej pojala ve stylu videoherního světa série Skyrim.

Klip je zároveň příležitostí více ukázat baskytaristku Alicii Vigil, která se k DRAGONFORCE přidala už před dvěma roky, ovšem až letos byla oficiálně jmenována stálou členkou sestavy. „Je pro mě čest a ohromná zkušenost s kluky hrát. Jsem nadšená, že můžu být u vzniku nového alba a dál s nimi hrát, teď už jako oficiální členka,“ říká Alicia.

Co se týče nového materiálu, dle kytaristy Hermana Li mají DRAGONFORCE připravenou dostatečnou zásobu skladeb, z nichž mohou vybírat, nikam však nespěchají. „Neděláme hudbu pro peníze, takže nové věci vydáváme jen když chceme a když jsou dobré. Nejsme zacyklení v režimu album-turné-album co dva roky. Bylo by těžké udržet si kreativitu, pokud bychom se měli do něčeho nutit,“ komentuje Li.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace