Nový Spark
venku od 2. února
DREAM THEATER mají připravené skladby pro nové album, Mike Portnoy už nahrál bicí

DREAM THEATER mají připravené skladby pro nové album, Mike Portnoy už nahrál bicí

DREAM THEATER dokončili skládání písní pro nové album, na němž se po třinácti letech absence opět podílel navrátilec do sestavy, bubeník Mike Portnoy. Právě on, spolu s kytaristou Johnem Petruccim, novinku oznámili formou video vzkazu na sociálních sítích.

„Tak jsme to zvládli. Makali jsme na tom albu tak tvrdě, až nám z toho zešedivěly vousy,“ usmívá se Petrucci. „Takže, dneska máme třicátého března, sobotu a zrovna jsme dokončili jak skladatelský proces, tak nahrávání bicích. Není to bláznivé? Vůbec netušíte, jak moc!“

DREAM THEATER na Sparkshopu

Portnoy se také přes víkend na sítích podělil o informace, že následující měsíce stráví jeho spoluhráči nahráváním dalších nástrojů, jakož i psaním textů. Celý proces přípravy nového alba je tak skutečně stále ještě v rané fázi a než deska vyjde, si ještě několik měsíců počkáme. Tak či tak jde o povzbudivé zprávy!

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
09.02. LEPROUS
09.02. ALL TIME LOW
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
14.02. THE BLUE STONES
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
A co FAKKER!?
logo