Nový Spark
venku od 1. prosince
Dvanácté album Ozzyho vyjde 21. února 2020

Dvanácté album Ozzyho vyjde 21. února 2020

Tak už máme oficiálně jasno. Mr. Osbourne vydá svou očekávanou novinku „Ordinary Man“ příští měsíc. Stane se tak bez čtyř měsíců deset let od posledního studiového alba „Scream“.

“V písni Ordinary Man je verš, kde zpívám: ‘Nechci umřít jako obyčejný člověk,’ což si myslím, že se fakt nestane,” říká se smíchem Ozzy.

Téměř po deseti letech vydávaný nový hudební materiál uvozují dvě skladby “Under the Graveyard” a “Straight to Hell” s hostujícím kytaristou Guns N’ Roses Slashem.

Deska vyjde jako standardní CD, deluxe CD, černý vinyl a deluxe barevný vinyl, picture disc a samozřejmě digitálně. Navíc každý fyzický nosič bude obsahovat unikátní kód, který umožní kupujícímu zasázkařit si a mít možnost vyhrát více než 300 Ozzyho cen (vč. vstupů na některý z koncertů v roce 2020 v rámci No More Tours 2, osobní setkání s Ozzym, dárkový certifikát z Ozzyho oficiálního obchodu a mnoho dalších cen).


“Užil jsem si při natáčení tolik srandy jako nikdy při vzniku žádného mého předchozího alba,” *říká Ozzy. *“Natočili jsme ho rychle, což se mi nepodařilo od dob debutového alba Black Sabbath. Tohle byl úplně jiný proces, který jsem si fakt užil.”

Natáčelo se v Los Angeles, kytary se ujal producent Andrew Watt, basy Duff McKagan (Guns N' Roses) a za bicí se usadil Chad Smith (Red Hot Chili Peppers).

Jako speciální hosté se na albu objeví Elton John, Post Malone a Tom Morello.

“Všechno to do sebe prostě zapadlo,” vysvětluje Ozzy účast hudebních hvězd. “Slash je můj drahý přítel, stejně tak i Elton. Když jsem psal Ordinary Man, vzpomněl jsem si na starou Eltonovu píseň a řekl jsem Sharon: ‘Zajímalo by mě, jestli by si ji se mnou nezazpíval.’ Zeptali jsme se ho a on souhlasil. Zazpíval a zahrál na piano. Pecka.”

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace