Nový Spark
venku od 1. března
DYMYTRY ohlašují druhé anglojazyčné album další přetextovanou peckou

DYMYTRY ohlašují druhé anglojazyčné album další přetextovanou peckou

Krátce před svým výročním koncertem v O2 areně, který bude zároveň rozlučkou se zpěvákem Prothem, ohlašují DYMYTRY vydání svého druhého anglojazyčného alba „Five Angry Men“. A rovnou pouští do světa první singl „Everything Is Black“, který čeští fandové znají z loňského alba „Pharmageddon“ pod titulem „Černá je metal“.

A i když text sklady se možná pozměnil, její poselství zůstává stejné. „Celá metalová komunita se identifikuje s černou barvou. Sdílíme stejné emoce, bloudíc ve stínech, a černé oblečení nosíme denně, nejen na pohřby. Tohle je náš soundtrack pro každého ,vyděděnce‘ na tomto světě. Černá nás spojuje,“ říká k ní zpěvák Alen Ljubić.

Stejně jako „Pharmageddon“ bude i „Five Angry Men“ obsahovat deset skladeb, jestli se však mezi ostatními najdou další přetextované kusy z češtiny, není z názvů zcela zřejmé. Slova Ljubiće však naznačují, že přinejmenším z větší části půjde o songy, které budou nové i pro české fandy.

„Je to náš nejrozmanitější počin, který posluchače překvapí,“ říká zpěvák, který podporuje ambice DYMYTRY prorazit v zahraničí od roku 2021. „Název alba odráží chaos dnešního šíleného světa. Možná, že jsme antihrdiny, o které nikdo nestál, ale třeba je všichni potřebují. Pod maskami jsme milí, ale sarkasmus a satira v našich textech ukrývá hněv, který všichni cítíme, a vztek, který naši hudbu pohání. Připravte se na zážitek, který překračuje hranice a očekávání. Víme, že si album najde cestu k posluchačům po celém světě. Je to pozvánka pro naši stále rostoucí fanouškovskou základnu, naši milovanou Angry Army.“

„Five Angry Men“ vyjde 26. ledna 2024 a už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Seznam skladeb:
01. Enemy List
02. Everything Is Black
03. Wake Me Up (Before We Die)
04. Legends Never Die (Cover-Track)
05. Three Steps To Hell
06. In Death We Trust
07. Dead Living Dead
08. 1939
09. The Revenant
10. Five Angry Men

Která pecka je lepší?Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace