Nový Spark
venku od 1. června
EMPEROR jako headlineři příští Metalmanie

EMPEROR jako headlineři příští Metalmanie

Již 24. ročník festivalu, který o sobě tvrdí, že je největší indoor festival ve východní Evropě, Metalmania, se uskuteční v Katowicích v hale Spodek a to 7. dubna. Jako hlavní hvězda jsou zatím ohlášeni EMPEROR.

Kromě EMPEROR, kteří se předvedli mimořádnou show na letošní Brutalu (více v reportáži v aktuálním Sparku), jsou ohlášená dvě nová jména. DESTROŸER 666, extrémní metal od protinožců, kteří loni vydali svou v pořadí pátou desku „Wildfire“. Druhou partou jsou domácí SHODAN z Wroclavi a Spodek zahluší svým deathem. Na triku již mají koncerty s ABSU, SINISTER, BEHEADED a ROTTING CHRIST.

Zatím ohlášené kapely:
EMPEROR
DESTROYER 666
XENTRIX
TERRORDOME
SHODAN

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo