Nový Spark
venku od 1. června
ENSIFERUM pracují na sedmé desce

ENSIFERUM pracují na sedmé desce

Finští bojovníci ENSIFERUM jsou momentálně ve studiu a připravují nástupce „One Man Army“ z roku 2015. Novinka má vyjít v září tohoto roku. Schválně, jestli ENSIFERUM představí pár nových kousků na Metalfestu.

„Zdarec lidi! Jak asi už někteří pochytili z našich sociálních médiích, chystáme se nahrát další album. Před pár týdny jsem natočila dema s Anssi Kippou, který nahrával a produkoval ‚One Man Army‘ a vše proběhlo hladce. Cíl na nové album je zachytit živoucí energii našich písní. Chceme nahrávat analogově a zahrnout do desky jak naše klasické elementy, tak vzít naši válečnou loď do neprozkoumaných vod hudebního šílenství. Další info již brzy,“ říká baskytarista Sami Hinkka.


A taky mrkněte na vánoční rozhovor, který se Samim pořídila Spark TV.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo