Nový Spark
venku od 2. května
EXODUS větrají archivy a vydají 35 let starý živák

EXODUS větrají archivy a vydají 35 let starý živák

Thrasheři EXODUS i kvůli angažmá svého kapelníka Garyho Holta v posledních letech maličko zvolnili, letos jsou však připraveni mezi fanoušky vypustit alespoň koncertní album. A ne jen tak ledajaké.

„British Disaster: The Battlle of ´89 (Live at the Astoria)“ je záznamem energií přeplněného vystoupení, které kapela odehrála na turné ke svému třetímu studiovému albu „Fabulous Disaster“ (1989) v dnes už neexistujícím londýnském sálu Astoria.

„Je to ryzí plnotučný thrashing, zahraný stoprocentně naživo a nebezpečný jako vždy. Jsme naprosto na větvi z toho, že ten materiál můžeme předhodit našim příznivcům. Totální masakr,“ komentuje historickou nahrávku Gary Holt.

Konkrétně se záznam datuje do večera 8. března 1989, tedy sotva pár týdnů poté, co „Fabulous Disaster“ vyšlo. Setlist tak tvoří nejen tehdy zcela čerstvé skladby, ale i výběr z dvou dnes už klasických předešlých nahrávek. Zvuk na záznamu je prý přitom agresivnější a syrovější než ten, jaký známe ze studiových verzí. O jeho síle se můžete přesvědčit skrze první uvolněnou ukázku, skladbu „Fabulous Disaster“.

Album můžeš už teď předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace