Nový Spark
venku od 1. června
FEAR FACTORY vyvrhli s novou fošnou i čerstvý videoklip

FEAR FACTORY vyvrhli s novou fošnou i čerstvý videoklip

„Aggression Continuum“, jubilejní desátá studiová nahrávka FEAR FACTORY, se od pátku 18. června nekompromisně hrne světem. Ve stejný den vypustila banda kolem principála Dina Cazarese videoklip k písni „Recode“.

Nové album FEAR FACTORY pořídíte ve Sparkshopu

Dino Cazares novou fošnu komentuje: „Nadešel den, kdy si všichni konečně mohou užít nové album FEAR FACTORY. K tomuto dni vedla dlouhá cesta a nedokážu dostatečně vylíčit, jak jsem na nahrávku hrdý. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, aby toto dílo mohlo vyjít. Děláme to pro vás, naše úžasná FF rodino.“

„Aggression Continuum“ vznikalo v sestavě: Dino Cazares (kytara, baskytara), Mike Heller (bicí) a Burton C. Bell (zpěv). Produkce se ujal Damien Rainaud (DRAGONFORCE, ONCE HUMAN) a mix měl na starost Andy Sneap (MEGADETH, KILLSWITCH ENGAGE, TRIVIUM), s nímž kapela spolupracovala už na předchozí fošně „Genexus“.


V aktuální sestavě FEAR FACTORY už chybí Burton C. Bell. Jeden ze zakládajících členů skupinu opustil vloni po vleklých sporech s Dinem Cazaresem. O detailech nové desky i Burtonově odchodu se Cazares rozpovídal pro červnový Spark.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace