Nový Spark
venku od 1. prosince
Floor Jansen ruší své sólové koncerty, po koncertě NIGHTWISH zkolabovala

Floor Jansen ruší své sólové koncerty, po koncertě NIGHTWISH zkolabovala

Nizozemská zpěvačka si toho v poslední fázi těhotenství nabrala na svá bedra příliš. Nedávno byl zrušen koncert NIGHTWISH v Oslu a avizovaných sólových vystoupení se fanoušci už také nedočkají. Zdraví je nejpřednější!

Poslední koncert NIGHTWISH v Oslu 22. června byl zrušen kvůli zdravotním problémům Floor. Tehdy nebylo odhaleno žádná detailnější info, co přesně se stalo. Podle slov členů kapely nebylo těhotenství Floor v ohrožení.

Nyní však zpěvačka ruší i svá sólová vystoupení. Její prohlášení na sociálních sítích odhaluje, že na tom nebyla před koncertem v Oslu zdravotně vůbec dobře: „Po mé poslední show s NIGHTWISH ve Finsku jsem byla opravdu vyčerpaná. Až tak, že jsem zkolabovala a do nemocnice mě musela odvézt sanitka. Tam lékaři určili, že moje miminko je zdravé a já nejsem vážně nemocná. Byla jsem však tak unavená, že pokračovat v práci už pro mě nepřipadalo v úvahu. Koncert s NIGHTWISH v Oslu musel být v důsledku toho zrušen. To bylo před 3 týdny. Doufala jsem, že budu schopna nabrat dostatek energie, abych mohla odehrát své sólové koncerty v Nizozemsku. Ale bohužel tomu tak není. Abych zajistila zdraví sobě i svému nenarozenému dítěti, potřebuji si odpočinout a plně se soustředit na zotavení a závěrečnou fázi těhotenství,“ napsala Floor a slíbila, že se o sebe a své malé dobře postará. Také dodala, že nyní už koncertovat nebude a bude se ve zdraví těšit na své fanoušky v budoucnu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace