Nový Spark
venku od 1. prosince
Floridští deathaři MONSTROSITY u nás oslaví třicet let debutu „Imperial Doom“

Floridští deathaři MONSTROSITY u nás oslaví třicet let debutu „Imperial Doom“

Hned zkraje příštího roku dorazí do Evropy jedni ze zástupců vyhlášené floridské deathmetalové scény, veteráni MONSTROSITY. A na svých cestách nevynechají ani Česko a Slovensko, čekají je v našich končinách rovnou tři zastávky. 24. ledna v Bratislavě (Randall), 25. ledna v Ostravě (Barrák) a 26. ledna v Brně (Melodka). Kus setu přitom bude zasvěcen debutovému albu „Imperial Doom“, od jehož vydání letos uplynulo rovných třicet let.

„Soustředíme se na nahrávání nového alba, ale chtěli jsme si dát malý oddych, abychom dali všem na vědomí, že jsme při síle,“ říká bubeník Lee Harrison. Ten byl už nějakou dobu posledním z členů původní sestavy, byť aktuálně se do ní navrátil baskytarista Mark van Erp, který v MONSTROSITY působil v letech 1990 – 1995. Nejde však o jedinou změnu v naposledy známé sestavě. Její součástí už zjevně není vokalista Mike Hrubovcak, kterého v uplynulých měsících nahradil Ed Webb, jenž na sebe upozornil v jedné z nedávných inkarnací MASSACRE.

„Na turné bychom zároveň chtěli dát fanouškům ochutnat z toho, co pro ně do budoucna chystáme. Nové album se zatím jeví výborně, i když ještě je před námi spousta práce,“ říká Harrison.

Coby support s MONSTROSITY na starý kontinent dorazí brutalisté ORIGIN, kteří mají od léta venku novinku „Chaosmos“, belgičtí REJECT THE SICKNESS a deathmetalisté INTREPID z Estonska.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace