Nový Spark
venku od 30. října

Frontman BLACK VEIL BRIDES Andy Biersack si to šel s provokatérem vyřídit přímo během koncertu z očí do očí

BLACK VEIL BRIDES ví, jak vzbudit pozornost a vyžádat si respekt. Frontman Andy Biersack se přímo uprostřed koncertu pustil do křížku s fanouškem, který zřejmě zapomněl, že není schovaný za obrazovkou počítače. Když se během středečního vystoupení kapely v kanadském Vancouveru hlasitě dožadoval opakovaného vystoupení předkapely MEMPHIS MAY FIRE, Biersack zastavil své spoluhráče a vyzval dotyčného trolla, ať se jde na pódium postavit sám.

„Hele, nechci bejt agresivní, ale jestliže se někdo rozhodne zkazit naši show, tak ať ukáže o kolik je lepší než my, protože my tu jsme kvůli lidem, kteří nás chtějí vidět hrát. Takže buď si můžeš vzít kytaru, anebo kurva vypadni,“ je slyšet na záznamu krátce předtím, než se Biersack rozhodne skočit do publika a vyříkat si to s provokatérem z očí do očí. Na pěstní výměnu prý nakonec nedošlo, nicméně Andy si za způsob, jakým situaci vyhodnotil, vysloužil od publika povzbudivé skandování...

PS: V lednovém Sparku jsme vám s Andym při příležitosti vydání čerstvého alba BLACK VEIL BRIDES „IV“ přinesli dvoustránkový rozhovor!


Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?