Nový Spark
venku od 1. prosince
Gene Simmons rozjel vlastní aukční web a draží baskytary, na které odehraje poslední koncerty KISS

Gene Simmons rozjel vlastní aukční web a draží baskytary, na které odehraje poslední koncerty KISS

Gene Simmons dostává pověsti největšího obchodníka rockové branže a spouští vlastní aukční web. Na adrese www.GeneSimmonsAuctions.com lze ve čtrnácti kategoriích najít memorabilie z jeho osobní kolekce, ať už se vztahují přímo k němu nebo ke KISS jako takovým.

Pro začátek jich v nabídce příliš není, Gene však slibuje, že ji bude průběžně aktualizovat, aby každý týden bylo k mání „kolem tuctu“ položek. Jde tak o trvalý projekt, který se bude neustále vyvíjet. Některé z položek budou osobně podepsané Genem a každá bude dodána s certifikátem pravosti dokládajícím, že každá z věcí byla v majetku slavného muzikanta.

KISS na Sparkshopu

Nejvíc položek momentálně obsahuje kategorie věcí používaných na turné, v níž je aktuálně dražena Simmonsem podepsaná nepoužitá blána bubnu Erica Carra z éry „Crazy Nights“. V době psaní tohoto textu je její cena na 370 dolarech, tedy na zhruba 8000 Kč.

V příštích dnech mají jít v téže kategorii do prodeje baskytary, na které Simmons hodlá odehrát historicky poslední koncerty KISS, letos v prosinci v newyorské Madison Square Garden. Jejich vyvolávací cena bude 10 tisíc dolarů, tedy víc než 200 tisíc korun.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace