Nový Spark
venku od 1. března
GHOST servírují mrazivě apokalyptický singl „Twenties“

GHOST servírují mrazivě apokalyptický singl „Twenties“

Už za pár dní, 11. března, vydají GHOST nové album „Impera“. Očekávání stupňují čerstvým apokalypticky prorockým singlem „Twenties“.

Objednej „Imperu“ na Sparkshopu

„Žijeme v době, kdy máme zato, že historie je věcí minulou, a že vše, co dnes prožíváme a co nás čeká, bude věčné. Tak to ale není. Základy naší společnosti možná mohou nějakou dobu fungovat. Ale naneštěstí, když se podíváte do historie, všimnete si přirozeného cyklu, kdy je společnost nejdřív budována, pak tak nějak zdokonalována, dál a dál, a pak se rozpadá. Dokonce i diktátorské režimy se hroutí. Všechno, kde je diktatura, všude, kde je systém, se obvykle po nějakém čase rozpadne, protože lidé chtějí víc a víc. Žádnou věž ale nejde stavět až do nebe. Takže svým způsobem, abyste mohli začít znovu budovat, musíte nejdřív něco zničit. Což ale zase neznamená, že musíte rovnou všechno srovnat se zemí,“ přibližuje téma nové desky, které se mezitím stalo mrazivě aktuálním, lídr GHOST Tobias Forge.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace