Nový Spark
venku od 3. října
GHOST servírují mrazivě apokalyptický singl „Twenties“

GHOST servírují mrazivě apokalyptický singl „Twenties“

Už za pár dní, 11. března, vydají GHOST nové album „Impera“. Očekávání stupňují čerstvým apokalypticky prorockým singlem „Twenties“.

Objednej „Imperu“ na Sparkshopu

„Žijeme v době, kdy máme zato, že historie je věcí minulou, a že vše, co dnes prožíváme a co nás čeká, bude věčné. Tak to ale není. Základy naší společnosti možná mohou nějakou dobu fungovat. Ale naneštěstí, když se podíváte do historie, všimnete si přirozeného cyklu, kdy je společnost nejdřív budována, pak tak nějak zdokonalována, dál a dál, a pak se rozpadá. Dokonce i diktátorské režimy se hroutí. Všechno, kde je diktatura, všude, kde je systém, se obvykle po nějakém čase rozpadne, protože lidé chtějí víc a víc. Žádnou věž ale nejde stavět až do nebe. Takže svým způsobem, abyste mohli začít znovu budovat, musíte nejdřív něco zničit. Což ale zase neznamená, že musíte rovnou všechno srovnat se zemí,“ přibližuje téma nové desky, které se mezitím stalo mrazivě aktuálním, lídr GHOST Tobias Forge.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace