Nový Spark
venku od 1. června
GHOST získali švédskou cenu Grammi v kategorii Hard Rock/Metal

GHOST získali švédskou cenu Grammi v kategorii Hard Rock/Metal

Švédští okultisti GHOST byli oceněni švédskou hudební cenou nazvanou „Grammi“ v kategorii Hard Rock/Metal. Kapely jsou nominováni za své poslední nahrávky, které vyšly v roce 2022. U GHOST se tedy jedná o album „Impera“.

I když byli GHOST nominováni za své nejnovější album i v kategorii „Album Of The Year“ (Album roku) a „Artist Of The Year“ (Interpret roku), žádné jiné ocenění nezískali. Jedná se už o čtvrtou švédskou Grammi GHOST.

GHOST merch i desky na Sparkshopu

V kategorii Hard Rock/Metal měli silnou konkurenci – bojovaly zde kapely AMON AMARTH s deskou „The Great Heathen Army“, ARCH ENEMY s „Deceivers“, THE HALO EFFECT s „Days of the Lost“ a WATAIN s „The Agony & Ecstasy Of Watain“.

Oceněné GHOST u nás tuzemští fanoušci mohou očekávat už za měsíc a něco, kdy se ve čtvrtek 22. 6. 2023 ukáží u Plzně na svém koncertu v rámci Basinfirefestu! Vstupenky u nás na shopu , denní vstupenky v prodeji na stránkách festivalu www.basin.cz !

Zpěvák a frontman GHOST Tobias Forge převzal cenu osobně a pronesl krátkou řeč: „Myslel jsem si, že budeme vyhlášeni už dříve. Když jsem si uvědomil, že to bude trochu později…jak víte, tvorba desky vyžaduje spoustu týmové práce, vše od poskládání zvuku nahrávky až po vydání ve fyzické podobě. Pracoval jsem se spoustou lidí a v polovině tohoto večera jsem si uvědomil, že jsme sakra ještě nebyli zmíněni! Naše kategorie ještě nebyla vyhlášena! Budu už hrozně opilý! Tak jsem řekl Klasovi, producentovi naší desky, že pokud něco vyhrajeme, musíme sem jít společně, protože bych si nevzpomněl na všechny lidi, kteří byli součástí práce na albu ‚Impera‘.“ Následně poděkoval vydavatelství i lidem, bez kterých by tak skvělá deska nikdy nevznikla.

Pokud chcete vidět okultní show GHOST naživo, kupujte vstupenky na Basinfirefest!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace