Nový Spark
venku od 1. června
Glam rockeři BAD JOKER’S CREAM vypustili svůj první klip

Glam rockeři BAD JOKER’S CREAM vypustili svůj první klip

Glam/Hard rocková kapela BAD JOKER´S CREAM, která má za své čtyřleté působení na rockové scéně na kontě debutové album „Behind The Mask“ (2016) a EP „First Cream“ (2014), přichází ke konci roku 2017 se singlem „Perfect Deal“, který je podpořen prvním oficiálním videoklipem této úderné formace.

Sestava kapely:
Stacee Roxx - Zpěv/El. Kytara
Jamie Lee Caster - El. Kytara
Tommy Ace - Vokál/Basa
Mr. Dave J. - Vokál/Bicí

Skladba „Perfect Deal“ otevírá výše zmiňované album „Behind The Mask“ a vyšla jako singl již v roce vydání desky. Nyní, o rok později, kapela tuto skladbu přepracovala a vydala ji v tzv. „Rerecorded“ verzi (ve spolupráci s GM Recording Studio a MaQ Records) a natočila k ní videoklip. Kamery, střihu a velké části režie se ujal kameraman a fotograf Matěj Bujnoch.

„Hudební videoklip byl pro mě obrovskou výzvou. Převážně tvořím klipy různých slavnostních událostí. Určitě to ale nebyla poslední věc, kterou jsme s klukama dali dohromady. Já jsem s klipem spokojen a věřím, že s ním budou spokojeni kluci i všichni ostatní.“ řekl Matěj.

Původní nápad a scénář pochází od samotných členů kapely. Navzdory faktu, že se jedná o první oficiální videoklip kapely Bad Joker’s Cream, jej kluci pojali velmi odvážně, jelikož je od začátku do konce hraný. Krkolomné kreace a rock’n‘rollová gesta, kterými se většina mladých kapel snaží vyplnit čas nebo zakrýt nedostatky, zde nenajdete. Frontman kapely Stacee říká: „Chtěli bychom naši kapelu svým prvním klipem všem představit, ukázat takovou, jaká je a na nic si nehrát.“ Divák má tudíž možnost věnovat se ústřednímu příběhu a také drobným detailům a náznakům. Samotný děj není příliš složitý.

Nadneseně se jedná o ztvárnění hudebních poměrů, kdy za muzikanty stojí osoba v pozadí, která tahá za nitky a ovládá je. V tomto příběhu je tato osoba ztvárněná „Jokerem“, který na první pohled „dává“, ale ve skutečnosti to dělá pro svůj osobní profit. Postupně proměňuje lidi, které potká, v členy kapely a daruje jim tak život rockových hvězd. Ovšem nic není zadarmo… Díky nejasnému závěru je navíc klip otevřený rozdílným názorům a interpretacím. Nadcházející rok kapela Bad Joker´s Cream zasvětí především přípravě nového, v pořadí druhého, studiového alba a dále samozřejmě aktivnímu vystupování.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace