Nový Spark
venku od 1. března
GREEN DAY mají bolestivé „Dilemma“

GREEN DAY mají bolestivé „Dilemma“

Americká punkrocková partička GREEN DAY zveřejnila nový singl „Dilemma“ společně s černobílým videoklipem. Skladba pochází z čtrnáctého studiového alba kapely „Saviors“, které vyjde 19. ledna 2024.

Jedná se o třetí singl z chystané desky, dříve jsme mohli slyšet skladby „The American Dream Is Killing Me“ a „Look Ma, No Brains!“.

Album „Saviors“ v předprodeji na Sparkshopu

„Skladbu ‚Dilemma‘ bylo velmi snadné napsat, protože je pro mě velmi osobní,“ vysvětluje zpěvák Billie Joe Armstrong. „Viděli jsme mnoho našich vrstevníků bojovat se závislostí a duševními poruchami. Tato skladba je o bolesti, která z toho všeho vychází.“

GREEN DAY se zranitelným tématům v textech nikdy nevyhýbali a „Saviors“ nebude výjimkou. Album je nejnovější spoluprací mezi touto americkou legendární kapelou a Grammy oceněným producentem Robem Cavallem, jehož předchozí práce s GREEN DAY zahrnuje dvě nejikoničtější alba kapely, „Dookie“ z roku 1994 a „American Idiot“ z roku 2004.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace