Nový Spark
venku od 1. prosince
HELLOWEEN lákají na nový klip k singlu „Best Time“. Zazáří v něm Alissa White-Gluz

HELLOWEEN lákají na nový klip k singlu „Best Time“. Zazáří v něm Alissa White-Gluz

Němečtí powermetaloví pionýři vydávají singl „Best Time“ v limitované vinylové edici a lákají na videoklip, který bude ke zhlédnutí již příští pátek 27. května. Spark nezůstává pozadu, ale také chystá něco speciálního!

Pořiďte si na koncert parádní merch dýňáků!

HELLOWEEN konečně naskočili na pódia a společně se švédskými souputníky HAMMERFALL obrážejí vyprodané haly. U nás se obě kapely ukáží 30. června v pražské O2 aréně.

Party singl „Best Time“, pocházející z loňského eponymního alba kapely, byl nově zremixován a vy si ho teď můžete pořídit na vinylu ve třech barevných provedeních. Na straně A je nová verze skladby, na straně B její alternativní vokální remix.

Kapela dnes také zveřejnila trailer na nový videoklip. Opravdu se jedná o výjimečnou událost! HELLOWEEN si totiž pro fanoušky připravili speciální 3D road movie video, ve kterém se objeví kanadská zpěvačka a frontmanka ARCH ENEMY Alissa White-Gluz! Režie se ujal Martin Häusler, s nímž Němci točili i videoklip ke skladbě „Skyfall“. Zapište si tedy do svých diářů přesné datum a čas – 27. května v 16. hodin budete svědky speciální premiéry nového klipu.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace