Nový Spark
venku od 1. června
Huawei rozdává bezdrátová sluchátka zdarma

Huawei rozdává bezdrátová sluchátka zdarma

Chcete získat bezdrátová sluchátka zdarma? Stačí si předobjednat nové chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro. Huawei totiž ke všem předobjednávkám rozdává bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i v hodnotě 2 790 Kč, která k hodinkám dostanete jako dárek.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou jako stvořené pro náročnější uživatele. Hodinky lákají na prémiové materiály – titanové tělo, safírové sklo a keramická záda – a také na celou řadu funkcí. Nechybí jim vylepšený senzor srdečního tepu, schopnost analyzovat spánek, monitorovat hladinu stresu a dokonce i zjišťovat okysličení krve. Na výběr máte více než 100 sportovních režimů a ve výbavě je také GPS, vylepšená odolnost do 5ATM, bezdrátové nabíjení a především pak 14denní výdrž baterie.

S bezdrátovými sluchátky FreeBuds 3i, která dostanete zdarma, budou Watch GT 2 Pro tvořit ideální pár. Do hodinek si totiž můžete nahrát hudbu a poslouchat ji v bezdrátových sluchátkách, aniž byste u sebe museli mít smartphone. A navíc s Watch GT 2 Pro můžete také volat, takže se sluchátky budou hovory ještě pohodlnější.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro předobjednáte zde


Při koupi Huwei Watch GT 2 Pro si můžete vybrat z verzí Sport a Classic, které se liší materiálem a barvou řemínku. Cena hodinek je v případě obou verzi totožná a činí 7 990 Kč. Speciální nabídka v rámci předobjednávek je platná do 4. října, následující den se Watch GT 2 Pro začínají prodávat.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace