Nový Spark
venku od 2. října
Huawei rozdává bezdrátová sluchátka zdarma

Huawei rozdává bezdrátová sluchátka zdarma

Chcete získat bezdrátová sluchátka zdarma? Stačí si předobjednat nové chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro. Huawei totiž ke všem předobjednávkám rozdává bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i v hodnotě 2 790 Kč, která k hodinkám dostanete jako dárek.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou jako stvořené pro náročnější uživatele. Hodinky lákají na prémiové materiály – titanové tělo, safírové sklo a keramická záda – a také na celou řadu funkcí. Nechybí jim vylepšený senzor srdečního tepu, schopnost analyzovat spánek, monitorovat hladinu stresu a dokonce i zjišťovat okysličení krve. Na výběr máte více než 100 sportovních režimů a ve výbavě je také GPS, vylepšená odolnost do 5ATM, bezdrátové nabíjení a především pak 14denní výdrž baterie.

S bezdrátovými sluchátky FreeBuds 3i, která dostanete zdarma, budou Watch GT 2 Pro tvořit ideální pár. Do hodinek si totiž můžete nahrát hudbu a poslouchat ji v bezdrátových sluchátkách, aniž byste u sebe museli mít smartphone. A navíc s Watch GT 2 Pro můžete také volat, takže se sluchátky budou hovory ještě pohodlnější.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro předobjednáte zde


Při koupi Huwei Watch GT 2 Pro si můžete vybrat z verzí Sport a Classic, které se liší materiálem a barvou řemínku. Cena hodinek je v případě obou verzi totožná a činí 7 990 Kč. Speciální nabídka v rámci předobjednávek je platná do 4. října, následující den se Watch GT 2 Pro začínají prodávat.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?