Nový Spark
venku od 2. dubna
INGOTT: „Na každou svini se vaří voda“

INGOTT: „Na každou svini se vaří voda“

Heavymetaloví INGOTT s blížícím se vydáním albové novinky „Commando“ ládují na streamovací platformy další čerstvou pecku: „Karma a la Hell“. Dle kapelníka Jury Šperla je její text situován do dob, kdy křesťanská církev praktikovala prodej odpustků, jako formu pokání za hříchy.

„Není třeba hledat nějakou metaforu nebo jinotaj, ale kdo chce, najde si paralelu do našich stávajících poměrů. Podstata spočívala a spočívá v přesvědčení některých, že si své podlé činy odpustkem mohou vykoupit. Mám na to jiný názor,“ říká Šperl na podporu veršů Snaha je marná – stihne vás karma či Voda se vaří na každou svini – vrahové s odpustkem taky jsou vini.

Předobjednej „Commando“ na Sparkshopu

Titul skladby „Karma a la Hell“ lze přitom vyložit jako „Karma ve stylu pekla“. „Takové verše se určitě nedají hrát a zpívat pomalu a vlažně, funguje to naopak skvěle v rychlých tempech a s pořádnou porcí vzteku a nasranosti, kterou umocní nakřáplý vokál. Svoji práci odvedly trioly ve slokách hrané unisono na dva kopáky, basu i kytary, naopak dusavý rytmus před posledním refrénem dá větší prostor a váhu textu,“ pokračuje Šperl s představováním skladby, která si své místo najde nejspíš hned na samém začátku koncertních setů.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace