Nový Spark
venku od 1. prosince
IRON MAIDEN budou streamovat svoje vystoupení na Wackenu

IRON MAIDEN budou streamovat svoje vystoupení na Wackenu

IRON MAIDEN byli na cestě s novým albem „The Book of Souls“ od pozdního února a za tu dobu stihli odehrát 72 koncertů ve 36 zemích pro více než 1,5 milionu fanoušků. Jako svou poslední štaci si vybrali největší metalový festival na světě, Wacken Open Air. Stránka Arte Concert bude celou tu parádu vysílat živě na Livestreamu. Skvělá šance pro všechny, kteří nemohou na koncert přijít.

„Rozhodli jsme se zakončit turné na Wackenu, jelikož je to ideální tečka s 80 000 oddanými metalovými fanoušky na této legendě mezi festivaly. Wacken se stal mezinárodní záležitostí s mnoha tisíci fanoušky z celého světa, kteří se sjedou na jedno místo a oslavují spolu s Němci metal. Všude, kde jsme hráli, byli fandové úžasní a jejich reakce na nové písně a show byla fenomenální. Kapela si užila každou minutu na pódiu. Takže, když jsme dostali šanci hrát na Wackenu a nechat koncert přenášet živě online, hned jsme po ní skočili, jako dárek pro fandy na konec turné. Tímto poděkujeme všem, co nás viděli hrát po světě a zároveň umožníme těm, kteří nemohli přijít, aby viděli, jak spektakulární je živé vystoupení IRON MAIDEN a o co přišli,“ říká o celé akci Ron Smallwood, manažer IRON MAIDEN.

„Jsme neskutečně nadšeni, že můžeme toto umožnit všem fandům IRON MAIDEN a Wackenu. Fanoušci heavy metalu jsou nejlepší fanoušci na světě a fanoušci IRON MAIDEN nemají obdoby. Je skvělé, že každý, komu se nepoštěstilo získat lístek, tak může být součástí této magické noci,“ říká Thomas Jensen, spoluzakladatel Wacken Open Air.

Živý stream začne ve 21:30 ve čtvrtek 4. 8. na Livestreamu zde http://concert.arte.tv/de/wacken a na http://www.wacken.com/.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace