Nový Spark
venku od 1. prosince
IRON MAIDEN mají vlastní verzi oblíbené deskovky Monopoly

IRON MAIDEN mají vlastní verzi oblíbené deskovky Monopoly

IRON MAIDEN přidávají do sbírky svého merche další sběratelský artikl pro své věrné. Oficiální licencovanou verzi populární deskové hry Monopoly, s podtitulem Iron Maiden Somewhere On Tour. Pravidla jsou tradiční, hráči však namísto obvyklých nemovitostí obchodují s artikly vztahujícími se ke kapele. Názvosloví je také přirozeně přizpůsobené univerzu Železné panny a na vše ze středu herní desky dohlíží v mnoha svých podobách kapelní maskot Eddie.

„Jsme nadšení. Aby vše bylo stylové, pověřili jsme našeho hlavního koncertního grafika Akiranta, aby ozdobil herní desku a krabici našimi nejoblíbenějšími tvářemi Eddieho. Hra je plná humoru, dokonce i figurky odkazují na naši jedinečnou minulost a svět, který jsme spolu s našimi fanoušky vytvořili,“ říká k počinu manažer kapely Rod Smallwood.

IRON MAIDEN na Sparkshopu

IRON MAIDEN však nejsou první kapelou, která má vlastní verzi Monopoly. Originální podoby oblíbené deskovky se v minulosti dočkala už například i METALLICA nebo QUEEN.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace