Nový Spark
venku od 3. června
IRON MAIDEN se po šesti letech vrací s novou muzikou!

IRON MAIDEN se po šesti letech vrací s novou muzikou!

Nová hudba od IRON MAIDEN je konečně tady! Heavy metalová instituce dnes vypustila nový singl po dlouhých šesti letech, „The Writing On The Wall“. Singl je doprovozený precizním animovaným klipem, na kterém se podíleli dva bývalý zaměstnanci slavného studia Pixar.

Mrkněte na CD, LP s merch IRON MAIDEN na Sparkshopu!

Na Sparkshopu budeme prodávat nadcházející nové album IRON MAIDEN i s exkluzivním bonusovým plakátem!

„Jsem na výsledné video velmi pyšný, je to spíše krátký film,“ sděluje své nadšení zpěvák Bruce Dickinson. „Když jsme se Markem Andrewsem a Andrew Gordonem poprvé setkali na online Zoom konferenci, bylo jasné, že jsme na stejné vlně. Mladý tým animátorů režiséra Nicose Liveseye pak dodal potřebnou sílu. Porady pak byly velmi kreativní a dost jsme se na nich nasmáli. Myslím, že jsme stvořili něco speciálního a doufám, že naši fanoušci budou souhlasit. Koneckonců, video vyrobili fanoušci IRON MAIDEN“ popisuje vznik klipu Dickinson.

„The Writing On The Wall“ napsal Bruce Dickson společně s kytaristou Adrianem Smithem a produkoval ji dlouholetý producent kapely, Kevin Shirley. Spolu s Kevinem se o zvuk postaral i baskytarista a zakladatel Steve Harris.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace