Nový Spark
venku od 2. února
Jedinečný záznam koncertu Davida Gilmoura v Římě míří do českých kin

Jedinečný záznam koncertu Davida Gilmoura v Římě míří do českých kin

Téměř deset let po turné Rattle That Lock se David Gilmour v roce 2024 vrátil na koncertní pódia se svou velkolepou tour Luck And Strange. Všechny zastávky byly okamžitě vyprodány a tisíce fanoušků se na legendárního kytaristu a hlas PINK FLOYD vůbec nedostaly. Nyní se však otevírá jedinečná možnost – Gilmourův koncertní snímek „Live at the Circus Maximus, Rome“ míří na omezenou dobu i do českých kin.

David Gilmour na Sparkshopu

V pražském kině Světozor se 17. září navíc můžete těšit na debatu s dlouholetou redaktorkou Sparku Zlatinou Jeřábkovou! Více informací najdete na FB události.

Foto: Polly Samson

Koncert, natočený v září 2024 v dechberoucích kulisách antické arény Circus Maximus, přináší audiovizuální zážitek, který nemá obdoby. Pod režijním vedením dlouholetého spolupracovníka Gavina Eldera zazní nejen skladby z aktuálního alba „Luck And Strange“, včetně strhujícího duetu „Between Two Points“ s Romany Gilmour, ale i výběr z předchozí sólovky „Rattle That Lock“. Opomenuty samozřejmě nezůstanou klasiky PINK FLOYD – „Sorrow“, „Time“, „Wish You Were Here“, „High Hopes“ nebo nesmrtelná „Comfortably Numb“.

„Live at the Circus Maximus, Rome“ se bude v českých kinech promítat pouze od 17. do 21. září, a to i ve formátu IMAX, který umocní velkolepou atmosféru a zvuk koncertu. Najděte si své město a kupte si vstupenku na www.aerofilms.cz.

Foto: Anna Wloch

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
04.02. BASS DRUM OF DEATH
05.02. NANOWAR OF STEEL
06.02. JONATHAN ROY
06.02. KIM DRACULA
06.02. DOCTOR VICTOR
07.02. MØL, TAYNE, COLD NIGHT FOR ALLIGATORS
07.02. DEBUSTROL
08.02. SLAUGHTER TO PREVAIL, DYING FETUS, SUICIDE SILENCE
08.02. TARJA, MARKO HIETALA, SYMPHONITY
08.02. HOSTIA, LAS TRUMIEN, VIOLENT REPRISAL
A co FAKKER!?
logo