Nový Spark
venku od 1. června
Joe Satriani vystoupí v Praze 15.května 2021

Joe Satriani vystoupí v Praze 15.května 2021

Koronavirová pandemie nabourala koncertní plány i Joe Satrianimu. Renomovaný kytarista překládá evropské turné na podporu jeho osmnáctého sólového alba "Shapeshifting" na jaro 2021. V pražském Kongresovém centru vystoupí 15.května. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti.

Satrianiho na turné doprovodí bubeník Kenny Aronoff (John Fogerty), baskytarista Bryan Beller (Aristocrats) a klávesista Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc). Koncertní program nabídne vedle písní z nového alba Shapeshifting i dnes již klasické skladby z kytaristova repertoáru jako “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” a “Flying in a Blue Dream”.

Joe Satriani vystupoval v uplynulých dvaceti letech po celém světě nejen sólově, ale také jako zakladatel a vůdčí osobnost proslulé kytarové trojky G3, kterou si prošla taková esa jako Steve Vai, Eric Johnson, Robert Fripp, John Petrucci nebo Uli Jon Roth. „Myslím, že je to chemií, která mezi těmito výbornými kytaristy na pódiu panuje," vysvětluje úspěch G3 Joe Satriani, který za svoji kariéru prodal více než 10 miliónů nahrávek, získal dvě platinové a čtyři zlaté desky a patnáckrát byl nominován na Grammy.

Spolu s dlouholetým členem VAN HALEN Sammym Hagarem a basistou Michaelem Anthonym a bubeníkem RED HOT CHILI PEPPERS Chadem Smithem založil také boční projekt CHICKENFOOT, jehož debut byl oceněn zlatou deskou a druhé album startovalo v prodejní hitparádě na 9.místě.

Od vydání desky “What Happens Next” (2017) byl Satriani na turné s G3 Guitar Extravaganza, na které navázal neméně úspěšným Experience Hendrix US tour.

Vstupenky na koncert v Kongresovém centru Praha jsou k dostání v síti Ticketportal.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace