Nový Spark
venku od 1. června
John Lawton se vrátí za mikrofon URIAH HEEP

John Lawton se vrátí za mikrofon URIAH HEEP

Zpěvák URIAH HEEP Bernie Shaw si musí dát na pár od zpívání kvůli zdravotním důvodům pohov a kapela, aby nemusela rušit už nasmlouvané koncerty, přišla s originálním řešením. Za mikrofon se vrátí už šestašedesátiletý John Lawton, který v URIAH HEEP působil v letech 1976 – 1979. S kapelou odjede květnové koncerty a 12. července se rozloučí na festivalu ve španělském San Javier – toho dne se na pódiu objeví i se Shawem a „juriáši“ slibují, že koncert zaznamenají. Takže pokud se dostanete na některou z květnových štací do Německa nebo do Rakouska, mohla by to být jedinečná příležitost. „Pravděpodobně budeme hrát nostalgické sety těžící ze sedmdesátých let, tedy z byronovské a lawtonovské éry. Bylo by vůči Johnovi nefér, kdybychom po něm chtěli, ať se učí naše nové věci,“ říká kapelník Mick Box.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo