Nový Spark
venku od 1. července
JUDAS PRIEST budou pokračovat jen ve čtyřech

JUDAS PRIEST budou pokračovat jen ve čtyřech

Věřme, že koronavirové restrikce poleví a že se život v nadcházejících měsících vrátí alespoň v rámci možností do normálu. A s ním i hudební byznys, včetně koncertních aktivit. A tak že se po dvou odkladech konečně budeme moct zase sejít například ve Vizovicích na Masters of Rock a oslavit s JUDAS PRIEST jejich 50 Heavy Metal Years.

Zadaří-li se, oslava to bude ve všech směrech unikátní. I z toho důvodu, že kapela hodlá pokračovat jen jako kvartet, tedy pouze s jediným kytaristou, respektive s druhým jen příležitostně. Tedy: s Richiem Faulknerem, bez Andyho Sneapa, občas s Glennem Tiptonem.

„Moc díky Andymu za vše, co pro nás udělal, a za to, že se ujme produkce našeho dalšího alba,“ uvedla kapela v oficiálním prohlášení ke zúžení sestavy. Glenn Tipton, který se potýká s Parkinsonovou chorobou, se prý do koncertních aktivit JUDAS PRIEST bude zapojovat tak, jak mu jen jeho zdravotní stav umožní, čili tu a tam se se spoluhráči objeví na pódiu, aby si zahrál alespoň pár skladeb.

Zprvu se mohlo zdát, že Sneap se rozhodl naplno vrátit ke svým produkčním aktivitám, jak však vyjasnil, zúžení sestavy bylo volbou ostatních: „Rob mi jen zatelefonoval, že chtějí pokračovat ve čtyřech, z čehož jsem byl obrovsky zklamaný po takové době. Jeho rozhodnutí ale respektuju, zjevně mají svou vizi. Ostatně, vždy šlo o dočasné řešení, a nadále platí, že kapele budu nápomocný, jak jen to půjde. Jsem velkým fandou JUDAS PRIEST už od počátku osmdesátých let a bylo něco neskutečného stát s nimi na jednom pódiu, byť jsem z toho byl zprvu maličko vyděšený. Příští měsíc se zase vrhneme na nové album a jede se dál!“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace