Nový Spark
venku od 3. června
KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

Progresivní powermetalisté KAMELOT chystají vydání nového alba a také koncerty v Evropě. Jeden z nich, 7. dubna, se uskuteční taky v Praze, v Meet Factory. Jejich support přitom také nebude k zahození. Pojedou s nimi žánrově podobně naladění Tunisané MYRATH, skandinávští symfonici ELEINE a také nový tvrdě hudební objev LEAGUE OF DISTORTION, za nímž stojí kytarista KISSIN´ DYNAMITE Jim Müller a zpěvačka Anna Brunner.

Jde-li o novou desku, její vydání KAMELOT přislíbili zatím rámcově na „začátek příštího roku“ a kapela tak po pěti letech naváže na předchozí počin „The Shadow Theory“. „Snažíme se, aby každá naše deska byla odlišná od té předchozí, ale zároveň měla společnou DNA. Podobné to je i s novinkou, na níž je spousta čerstvých prvků, ale zároveň i těch, jaké posluchači od KAMELOT očekávají. Obojí přitom balancujeme,“ říká kytarista Thomas Youngblood.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace