Nový Spark
venku od 1. března
KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

Progresivní powermetalisté KAMELOT chystají vydání nového alba a také koncerty v Evropě. Jeden z nich, 7. dubna, se uskuteční taky v Praze, v Meet Factory. Jejich support přitom také nebude k zahození. Pojedou s nimi žánrově podobně naladění Tunisané MYRATH, skandinávští symfonici ELEINE a také nový tvrdě hudební objev LEAGUE OF DISTORTION, za nímž stojí kytarista KISSIN´ DYNAMITE Jim Müller a zpěvačka Anna Brunner.

Jde-li o novou desku, její vydání KAMELOT přislíbili zatím rámcově na „začátek příštího roku“ a kapela tak po pěti letech naváže na předchozí počin „The Shadow Theory“. „Snažíme se, aby každá naše deska byla odlišná od té předchozí, ale zároveň měla společnou DNA. Podobné to je i s novinkou, na níž je spousta čerstvých prvků, ale zároveň i těch, jaké posluchači od KAMELOT očekávají. Obojí přitom balancujeme,“ říká kytarista Thomas Youngblood.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace