Nový Spark
venku od 1. června
KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

KAMELOT v dubnu vystoupí v Praze, snad už i s novým albem

Progresivní powermetalisté KAMELOT chystají vydání nového alba a také koncerty v Evropě. Jeden z nich, 7. dubna, se uskuteční taky v Praze, v Meet Factory. Jejich support přitom také nebude k zahození. Pojedou s nimi žánrově podobně naladění Tunisané MYRATH, skandinávští symfonici ELEINE a také nový tvrdě hudební objev LEAGUE OF DISTORTION, za nímž stojí kytarista KISSIN´ DYNAMITE Jim Müller a zpěvačka Anna Brunner.

Jde-li o novou desku, její vydání KAMELOT přislíbili zatím rámcově na „začátek příštího roku“ a kapela tak po pěti letech naváže na předchozí počin „The Shadow Theory“. „Snažíme se, aby každá naše deska byla odlišná od té předchozí, ale zároveň měla společnou DNA. Podobné to je i s novinkou, na níž je spousta čerstvých prvků, ale zároveň i těch, jaké posluchači od KAMELOT očekávají. Obojí přitom balancujeme,“ říká kytarista Thomas Youngblood.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo