Nový Spark
venku od 3. června
Kanadští PHANE přivezou do Prahy svůj živelný hardcore punk

Kanadští PHANE přivezou do Prahy svůj živelný hardcore punk

O punkový a hardcorový večer se ve středu 12. června postarají v pražském klubu Eternia kanadští PHANE společně s pražskými formacemi ANTIGEN a SLAVERY.

PHANE (Kanada)
Po pěti letech opět v Evropě a opět v Praze. O pět let zkušenější a o dvě alba vyhranější. Ostrý UK82 hardcore / punk ve stylu Varukers / Broken Bones / Discharge. Živelná a pekelná show. První koncert jejich druhé evropského tour, které pak pokračuje napříč celou Evropou po celý červen.

Charged hardcore at it's best - fast, raw & loud!

ANTIGEN
Crust punková lokální akvizice plná známých tváří s frontmankou u basy a za mikrofonem. Jejich zatím poslední nahrávkou je povedené split LP se švédskou crust core vichřicí Socialstyrelsen. Naživo snad i nové songy?

SLAVERY
Pravděpodobně jediná místní stenchcore kapela produkující hrubý styl, který proslavily kapely jako Amebix, Deviated Instict či Axegrinder. Ze současných jmen např. Hellshock, Sanctum či Stormcrow. Tohle jméno od jejich debutního alba a splitům s Mace Head a Cimiterium rezonuje světovou UG scénou … tomu věřte.


PHANE (Kanada) + ANTIGEN + SLAVERY
12. 6. 2024
Praha, Eternia (půda)


Událost na Facebooku: www.facebook.com/events/

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace